Rikastame positiivsete tegude ja emotsioonidega üksteise elusid!

Seniste eluõppetundide põhjal julgen väita, et juhuseid ei ole olemas. Kõik, mida siin elus kogeme või kellega kohtume, juhtub alati põhjusega, on omavahel seotud ja tulnud meile midagi näitama või õpetama. Mõnikord on need kogemused valusad, teinekord jällegi väga-väga ilusad. Usun, et elus valitseb tasakaal. On igaühe enda otsustada, millise nurga alt juhtunule vaadata. Just negatiivsena näiv kogemus võib olla hoopiski positiivne.

Olen õnnest naernud, olen õnnest vappudes nutnud (kui ei oleks ise kogenud, siis päriselt ei usuks, et selline asi on üldse võimalik!), olen olnud armunud nii nagu muud maailma ei eksisteeriks, olen olnud väga sügavas valus, nii et raske on hingata.

Olen tänulik, et olen saanud kogeda niivõrd võimsaid emotsioone nii rõõmust kui kurbusest, et olen julgenud elada avatud südamega. See kõik on mind isiksusena rikastanud ja tekitanud minus sügavat soovi olla selles elus tubli õpilane ja muutuda iga päevaga paremaks inimeseks. Minu suurim õppetund on see, et nii palju on veel õppida, nii et mul on pikk-pikk teekond käia.

Niipalju kui ennast mäletan, olen alati olnud idealist ja maailmaparandaja mentaliteediga. Mõelnud suuremalt kui ühiskonnanormidele kohane. Mulle on ette heidetud, et lendan liiga kõrgelt, kuid milleks lennata madalalt, kui saab kõrgelt, õhk on ju sama!

Siin ma siis nüüd olen ja lendan ja plaanin elada sisukat ja täielikku elu, mil saan tagasi vaadates öelda, et kahetsen võimalikult vähest ja olen saanud enda poolt anda ühiskonnale midagi, mis avaldab inimeste eludele positiivset mõju – make a difference!

Seisan selle eest, et üksteist märgata ja kuulata, et meie ümber kasvab sõbralikkus, päriselt hoolimine ja tunnustamine, lihtsalt üksteisele olemas olemine. Eesmärgiks on teha iga päev vähemalt üks heategu, et muuta kellegi päev rõõmsa(ma)ks ja lootusrikka(ma)ks. Usun, et sedasi siiralt andes on võimalik maailm meie ümber ilusamaks luua.

Rikastame positiivsete tegude ja emotsioonidega üksteise elusid!
Päikest, andmisrõõmu ja armastust kõigi südamesse!
Usalda elu, see on müstiliselt imeline! 

 

Teised Margarethist...

Kelly  Margareth on naine, kes kuulab südamehäält ja tegutseb selle järgi. Oma suure südamega ja sellest tuleneva tohutu jõuga ületab ta eluteel kõik takistused. Margarethilt saame õppida seda, kuidas armastus päästab maailma ja kuidas armastuses peitub kogu jõud, et elus hakkama saada! Armastust täis naine!

 

Vanus: 39

Perekonnaseis: õnnelikus suhtes

Laps: tütar Maj-Britt (8)

Haridus: majandusmagister, TÜ

Tähtkuju: Veevalaja/Hobune

Huvid: uisutamine, high heels, raamatud ja psühholoogia (inimsuhted, eneseareng, leadership)

Head mõtted:

"Harides oma mõistust ilma südant harimata ei ole mingi haridus."
Aristoteles

"Armastus tähendab anda teisele võim sind hävitada... ja usaldada, et ta seda ei tee."
Tundmatu autor

"Ära karda läbikukkumist. Karda hoopis, et sa ei proovi." 
Michael Jordan

"Ainult kolm asja saavad meie elu muuta: unistused, kannatused ja armastus."
Paulo Coelho

"Ole piisavalt tugev, et ise seista, piisavalt tark, et teada, millal abi vajad ja piisavalt julge, et seda küsida."
Ziad K. Abdelnour

"Üks raskemaid õppetunde elus on lahti laskmine. Kas see on süütunne, viha, armastus, kaotus või reetmine. Muutus ei ole kunagi kerge. Me võitleme, et hoida ja me võitleme, et lahti lasta"
Tundmatu autor

"Andestus on armastuse parim vorm. Peab olema tugev, et vabandada ja veel tugevam, et andestada."
Tundmatu autor

"Eile olin nutikas, soovisin maailma muuta. Täna olen targem, muudan ennast."
Rumi 

"Ainuke asi, mida me saame kontrollida, on oma suhtumine. Elu on 10% , mis Sinuga juhtub ja 90%, kuidas Sa sellele reageerid"
Joel Osteen

"Mõnikord sa võidad, mõnikord sa õpid."
John Maxwell

"Kui sul läheb elus hästi, näevad sõbrad, kes sa oled. Kui sa kukud, näed ise, kes on su sõbrad."
Tundmatu autor

"Suhted purunevad, sest inimesed võtavad oma ebakindlused ja keeravad need partneri vigadeks."
Baylor Barbee

"Küpsus pole see, kui sa räägid suurtest asjadest. Küpsus saabub, kui hakkame mõistma väikeseid asju."
Melchor Lim

"Tee teadlikke jõupingutusi, et ümbritseda ennast positiivsete ja meeliülendavate inimestega, kes usuvad sinusse, julgustavad sind oma unistuste teostamisel ja rõõmustavad sinu võitude üle."
Jack Canfield

"Nothing is impossible, the word itself says I'm possible."
Audrey Hepburn