Teineteise mõistmine algab iseenda sisse vaatamisest

Mind on väikesest saati huvitanud, miks inimesed mõtlevad nii nagu nad mõtlevad ja käituvad nii nagu nad käituvad. Miks kõik on nii erinevad ja samal ajal täpselt samasugused. Mind on alati paelunud mismoodi inimene töötab, näha asjade taha, näha kaugemale kui see, mis kätte paistab. Olen analüütilise mõtlemisega empaatiline inimene. Õiglus on minu jaoks alati tähtsal kohal olnud ja selle eest olen valmis seisma.

Olen aru saanud, et see millised praegu oleme, on suuresti tulnud lapsepõlvest, sellest mismoodi on meid kasvatatud. Sealt pärinevad meie põhimõtted, mustrid, hinnangud... Need on täiesti normaalne arengu osa, kuid võivad olla eluteel ka väga suureks takistuseks.

Mina usun, et täisväärtuslikud suhted saavad ellu tulla ainult siis, kui toimub isiklik areng.

Teineteise mõistmine algab iseenda sisse vaatamisest. Kõigepealt tuleb näha, mis mustrid me kaasa saanud oleme ja kas need on positiivsed või negatiivsed. Oleme harjunud alati teisi süüdistama ja ennast õigustama, aga kui tahame muutust, tuleb seda alustada endast. Minu elukestva õppe üks suur tükk põhinebki enda mustrite märkamisel, lahti hammustamisel ja ümbertegemisel. Seal peitub vabadus!

 

Teised Kellyst...

Kersti  Aus, siiras, otsekohene, elutark, armas noor naine!

Jesper  Veel noor, aga iidse energiaga teadjanaine. Kui vaja, sööb noori poisse hommikusöögiks. Proovib aga toitumisharjumusi muuta, et ikka neil ka võimalusi oleks.

Margareth  Imetlen Kelly sügavat eneseteadlikkust ja empaatilisust! Ta on tõeline sõber, kes julgeb hoolida ja seda välja näidata ning on sinu jaoks alati olemas, kui sa teda vajad! Imetlusväärne noor hing, kes rikastab maailma oma teadlikkuse ja huvitavate vaatenurkadega!

Margus  Meie perekonna valge nõid selle kõige paremas mõttes. Selles sügavas, armsas ja noores neius on peidus vastused kõikidele maailma küsimustele. Neidsamu sügavaid tarkusi jagab ta vasakule ja paremale sundimatu kergusega. Talle üldse ei meeldi playboy'd ja ta armastab üle kõige siirust ja otsekohesust.

Liisa-Indra  Häbeliku loori taha peidab ennast kaval ja nõiduslikult kõike märkav kaunitar. Olime ükskord minu kodus voodis veiniga... Jutustasime, sättisime energiaid, ennustasime - väga lahe mõttekaaslane!

Eero  Kui armastad lahendada mitme tundmatuga võrrandeid, siis lahenda K*(E+2L)>Y = . Ta ise aitab sellele innukalt kaasa. Kui olete juba tükk aega pusinud, siis Kellyst sa ikka veel aru ei saa, aga hakkad tasapisi taipama, mis loom sa ise oled.

Vanus: 23

Perekonnaseis: suhtes

Haridus: lõpetamata kõrgharidus tervisejuhi erialal

Tähtkuju: Kaalud/Kukk

Huvid: teadlikkus, käsitöö, looming

Head mõtted:

"Tõeline teadmine tuleb teadmisest, et Sa ei tea midagi."
Socrates

"See on minu lihtne religioon. Pole vajadust templite järele, pole vaja keerulist filosoofiat. Meie oma aju, meie oma süda on meie tempel; filosoofia on lahkus."
Dalai Lama