See on avatud vestlus nagu ei ükski teine. Päriseluline ja meelelahutuslik ettaste kõige kuumematel teemadel – jagame enda elu, et ka teised leiaksid äratundmisi ja lahendusi.

Astume akadeemilisest suhtekoolituse formaadist täiesti välja ja käsitleme paarisuhete kõiki aspekte – kohtumisest kuldsete aastapäevadeni välja. Seda kõike läbi muheda ja intelligentse huumori, üllatades tabavate praktiliste nõuannete ja tehnikatega.

Teemaks on kohtingud, lähisuhted, armukesed, ööaeroobika ja see, mis teeb ühest naisest või mehest suhetes tõelise bossi.
Mida need mehed ja naised siis tegelikult tahavad? Kuidas luua unistuste suhe? Kuidas saada voodis täielikuks ässaks?

Oleme piinlikult ausad, vaatame iseendaga tõtt ja jagame saladusi, mida on kuulnud vaid meie koduseinad. Avame end puhtas ebatäiuses ning mõistatame üheskoos ehedalt ja lõbusalt tavapäraselt keerukaid suhtedilemmasid.

Seitse karismaatilist isiksust ulatavad ehedate näidete ning süsteemse lähenemisega võtme tõeliselt harmoonilise paarisuhte loomiseks.
Peame oluliseks oma elukogemusi siiralt jagada, sest milleks õppida enda vigadest, kui saab ka teiste omadest!

Elukogemuslik, intrigeeriv ja meelelahutuslik vestlusring toimub kolmes osas muusikaliste vahepausidega kell 11-16, etteasted kahel korral, 6. mail ja 10. juunil kohvikus Wabadus.

Pauside ajal musitseerib kitarrivirtuoos Paul Neitsov.

Lavale astuvad: Jesper Parve, Margareth Birk, Kelly Kolga, Liisa-Indra Pajuste, Margus Vaher, Kersti Toots ja Eero Spriit.

Jesper Parve, Kersti Toots, Margus Vaher, Eero Spriit ja teised kutsuvad voodisse!?
Tagged on:                         

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *